Wielicka Lokalna Organizacja Turystyczna
22 sierpnia 2017

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY

Szanowni Państwo
Sympatycy i Członkowie Wielickiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.
Poniżej przedstawiamy materiały informujące o ogólnopolskiej akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Jest to już trzecia edycja tej akcji, organizowana przez Polską Organizację Turystyczną, która odbędzie się w dniach 6 - 8 października 2017 r.


Szanowni Państwo,
pozostał już tylko tydzień na zgłoszenia do ogólnopolskiej Akcji promocyjno-handlowej POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY.

W weekend 6 - 8 października hotelarze, restauratorzy, gestorzy atrakcji turystycznych oraz inni usługodawcy i przedsiębiorcy połączą siły, by wspólnie pokazać Polakom, że nasz kraj jest piękny i warty odkrywania niezależnie od pory roku!
Tylko do 28 sierpnia czekamy na zgłoszenia restauratorów, hotelarzy, gestorów atrakcji turystycznych oraz innych usługodawców i przedsiębiorców z całej Polski.

Co zyskujesz, zgłaszając się do Akcji?
Ważny jest aspekt handlowy – sprzedaż produktu poza sezonem. Z drugiej strony promocja, skłaniająca w przyszłości do planowania wypoczynku w znanym już regionie, obiekcie. Jeśli chcesz, aby o Twoim obiekcie usłyszała cała Polska – ZAREJESTRUJ SIĘ!

Korzyści przewyższają koszty!
Jak wynika z doświadczeń przeprowadzonych akcji promocyjnych, turyści nabywający usługi turystyczne w weekendy za pół ceny, zachęceni ofertą, kupują je częściej, już jako regularni klienci. Również z ankiet przeprowadzonych po wiosennej edycji Akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” wiemy , że w większości przedsiębiorstw odnotowano zwiększenie ruchu gości, w porównaniu z innymi weekendami w analogicznym okresie. Więcej ofert, więcej turystów, więcej korzyści!